Wielkie emocje i łzy po występie Mateusza Ziółki

Mateusz Ziółko oczarował jurorów i pozostałych uczestników muzycznego show “Twoja twarz brzmi znajomo”. Artysta udał się w podróż pełną wzruszeń, tam gdzie lubił wracać Zbigniew Wodecki. Jego doskonałe wykonanie utworu „Lubię wracać tam gdzie byłem” dało mu zwycięstwo.

W kolejnym odcinku telewizyjnego programu, w którym celebryci wcielają się w role gwiazd sceny muzycznej, przed niezwykle trudnym wyzwaniem stanął Mateusz Ziółko. Artysta z Orawy musiał wcielić się – jak określił prowadzący Maciej Dowbor – w „ponadikonę polskiej muzyki rozrywkowej”, czyli Zbigniewa Wodeckiego – jednego z największych artystów polskiej piosenki.

Wokalista przyznał przed występem, że miał świadomość, iż stoi przed „arcytrudnym i niewykonalnym zadaniem”, a sam utwór „Lubię wracać tam gdzie byłem” ma dla niego szczególne znaczenie. – To utwór, który zawsze wzbudzał we mnie niesamowite wzruszenia i potrzebowałem czasu aby się z nim oswoić – podkreślił Ziółko.

Jego metamorfoza podbiła serca wszystkich obecnych. Jurorzy wstali, a brawom nie było końca. Łzy wzruszenia pojawiły się nie tylko na twarzach publiczności, ale i uczestników programu. – Z mojego punktu widzenia to było perfekcyjne. Zawsze wiedziałem, że jesteś bardzo pięknym artystą i to, co robisz jest fenomenalne – rozpoczął ocenę występu Paweł Królikowski. – Wspaniale trafiłeś w barwę głosu, wypieściłeś każdą frazę i wytrzymałeś do samego końca, tak jak robił to mistrz Zbyszek – wyraziła uznanie Małgorzata Walewska. – Niewiele osób mogło by się porwać na to, z czym udało ci się zmierzyć. Poruszyło to moją duszę – dołączył do pochwał Kacper Kuszewski, a Piotr Gąsowski dodał na koniec. – Dziękujemy za wzruszenia, a tobie Zbyszku za to, że jesteś.

Po głosowaniu jurorów zdecydowanie prowadził Mateusz Ziółko, który zgromadził komplet, czyli 40 punktów. Kolejne 20 otrzymał od współuczestników i bezkonkurencyjnie wygrał odcinek.

Zgodnie z konwencją programu, swoją wygraną przekazał na cel charytatywny – 10 tys. zł trafi do fundacji “O Zdrowie Dziecka”.
Źródło tekst i fot.: Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *