Szymon Grzybacz w ukraińskim X-Factor

Podczas gdy wielu obywateli Ukrainy szuka osobistego szczęścia w Polsce, on wybrał kierunek przeciwny – młody wokalista z Orawy wystąpił w eliminacjach ukraińskiej odsłony programu muzycznego “X-Factor” i już na starcie podbił serca jurorów.

Szymon Grzybacz to młody wokalista z Podwilka, który energicznie rozwija swoją karierę muzyczną. Głośno zrobiło się o nim, gdy w 2015 r. został finalista programu “Must be the music”. Od tego czasu stale poszerza doświadczenie sceniczne, koncertuje i nagrywa piosenki, którymi dzieli się w sieci.

W występie przed ukraińską publicznością Szymon zaprezentował się w utworze “Wicked Game” Chrisa Isaaka.

 

X-Factor jest adaptacją międzynarodowego formatu, który został stworzony w 2004 roku w Wielkiej Brytanii. Program ma za zadanie wyłonić utalentowanych wokalnie solistów i zespoły. Pierwszym etapem ich rywalizacji są pre-castingi w obecności producentów programu, następnie uczestnicy zakwalifikowani dalej występują na właściwych castingach przy jurorach, które po późniejszym montażu są one emitowane w telewizji. Po kilku kolejnych etapach eliminacyjnych wybrani uczestnicy o zwycięstwo rywalizują w grupach z opiekunami, którymi są jurorzy programu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *