Konserwatywny tygodnik dla pań pisze o dzielnej Orawiance

Na łamach noworocznego numeru tygodnika Dobry Tydzień ukazał się artykuł poświęcony postaci Józefy Machay-Mikowej (1897-1942).

W skompresowanej formie przedstawiono najważniejsze etapy życia Orawianki, działaczki społecznej na Orawie i zaangażowanej w struktury Polskiego Państwa Podziemnego konspiratorki, która po aresztowaniu przez niemieckiego okupanta, nie ujawniła żadnych informacji, ani nikogo nie zdradziła, nawet w obliczu brutalnych tortur.

Dobry Tydzień to konserwatywny tygodnik lifestyle’owy, poświęcony życiu gwiazd, tematyce kobiecej i religijnej. Przedstawia się jako: “pierwszy w Polsce tygodnik dla kobiet ceniących tradycyjne wartości”. Magazyn ten ukazuje się na rynku od października 2014 r.

Dobry Tydzień 1/2018

Już od jutra znajdziecie w dobrych punktach sprzedaży kolejny numer Dobrego Tygodnia a w nimJoanna RacewiczKsiądz pomógł mi w trudnej chwiliTYLKO U NAS!PYTANIA O WIARĘOdpowiedzi udziela ojciec Jacek Szymczak, dominikaninNOWY CYKL ZNAKI BOGAIrena Kwiatkowska: Sekret ostatniego uczuciaŚw. Tereska od Dzieciątka Jezus: Nieznośnadziewczynka, która została świętąAgata DudaCórka sprawiła jej wielką radośćMonika Zamachowska i Zbigniew ZamachowskiKryzys w związkuZDROWIE:- ZASKAKUJĄCE SYGNAŁY NOWOTWORU- Dostosuj aktywność do zegarabiologicznego, a znikną dolegliwości!- Niezawodne rady na zajadyCIASTAKarnawałowy festiwal tortówPOLSKA JEST PIĘKNAKotlina jeleniogórskaDolina najpiękniejszych polskich pałaców

Opublikowany przez DOBRY Tydzień Poniedziałek, 1 stycznia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *